Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fairy Tail

4. 12. 2009

Fairy Tail

Něco k tomu…Obrazek

Rok vydání: 2009 (vychází)

Počet epizod: ? (4.12. 8 TV)

Styl: akční, komedie, mahou

Děj…

Příběh je zasazen do imaginárního světa, kde existuje magie, kde se dokonce kupuje magie a kde se kouzelníci slučují do více či méně známých cechů. Jedním z těch známých je cech Fairy Tail, kde jsou prý ti nejlepší čarodějové ze země… a mimo to tedy také ti, co po sobě nechají nejvíce zbouraných domů, někdy i měst =)

Lucy je sedmnáctiletá začínající čarodějka, jejíž specializací jsou klíče bran, ve kterých jsou duchové, se kterýma uzavírá smlouvy a které pak využívá buď k boji nebo jiným způsobem (například chodící, přepravní, vzduchotěsné, nepsopustné a mluvící hodiny). Jejím snem je dostat se právě do Fairy Tail.

Při svých cestách pozná podivného kluka, který se jmenuje Natsu (s nímž cestuje ještě podivnější modrá mluvící a lítací kočka Happy) a který na ní na první pohled moc valný dojem neudělal – bez peněz, velice hladový a nesnese žádný dopravní prostředek. Vůbec žádný. V jednu chvíli jí ale pomůže, tak ho na oplátku aspoň pozve na jídlo.

Natsu hledá Igneela, draka, který ho vychoval a který jednoho dne prostě zmizel. Poté, co se ukáže, že Natsu je Salamander, ohnivý čaroděj z Fairy Tail, za kterého se ve městě vydával jistý jiný čaroděj, tak poté, co ho porazí, Lucy jde s ním a opravdu se stává členkou onoho věhlasného cechu.

Všichni čarodějové Fairy Tail jsou jedna velká divoká sebranka, ale to byste museli vidět. Jsou sice divocí, ale stojí při sobě ve všech situacích. Další dvě postavy, ktweré jsou stěžejní, jsou Gray a Erza. Gray je ledový čaroděj a on a Natsu se naprosto nesnáší. Taky má uchylku odkládat si oblečení – všude – a často sedí v hospodě jenom ve spodkách… Erza je čarodějka, která si z meziprostoru vytahuje meče a dokáže si přivolat brnění (mahou shoujo, jak jinak), je velice… svérázná a přísná a je silnější než Natsu – už ho jednou porazila v soboji.

Tým těchto čtyřech čarodějů je asi nejsilnějším týmem, jaká kdy Fairy Tail měl… ale také ten nejničivější =).

Fairy Tale začal vycházet teď v říjnu a manga je docela dlouhá, tekže si myslím, že to bude asi tak dlouhé jako D Gray-man =). To anime je vtipné, je radost sledovat jedno kouzlo za druhým a těšit se na další díly…

Youtube...

Tears don´t fall - klik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář